Ana Sayfa / Tarifler / Islak Kek Tarifinin Aykut Elmas Yorumu

Islak Kek Tarifinin Aykut Elmas Yorumu

Kısa videoları ile vine fenomenlerinden biri olan Aykut Elmas bir videosunda ıslak keki konu alması ile ortaya son derece komik bir video çıkarmıştır. Yemekteyiz programına konuk olmasını canlandıran Aykut Elmas, yaptığı çorbanın beğenilmemesi üzerine yaptığı espri ile oldukça beğeni alan bir vine videosuna imza atmıştır.

Islak Kek Aykut Elmas Videosu

Komik video izlemek isteyenler için son dönemlerde oldukça popüler olan Vine uygulaması özellikle gençler arasında önemli bir yere sahip olmuş olan bir uygulamadır. Yedi saniyelik videolarla Aykut Elmas’ta, çeşitli konuları ele alarak kısa videolar hazırlamaktadır. Isla kek üzerine yaptığı espri ile ıslak kek tarifi arayan pek çok kişinin karşısına bu komik vine videosu çıkmaktadır. Mutlaka izlenmesi gereken esprili videolardan biri olarak, ıslak kek severlerde bu videoya göz atmalıdırlar.

Islak Kek Ve Aykut Elmas İlişkisi

Islak kek tarifi ile oldukça alakasız isimlerden biri olan Aykut Elmas, son dönemlerde internet sitelerinde dolaşan komik ıslak kek videosu ile popülerliğini artırmıştır. Islak kek yaparken izlenmeye değer komik bir video olarak herkes izleyebilir.

Mutfakta zaman geçirmek genel olarak bayanlara özgü bir durum gibi algılansa da, erkeklerinde kolay ıslak kek tariflerini deneyerek başarılı olmaları mümkündür. Islak kek Aykut Elmas videosundan bu sonuç çıkmasa da, mutfak işlerine eli yatkın olan erkekler kolaylıkla ıslak kek ve diğer tarifleri yapabilirler.

Hakkında Islak Kek

Bu habere de bakabilirisiniz

Portakallı Islak Kek Tarifi | Kış Aylarının Tadı!

Portakallı Islak Kek Tarifi | Kış Aylarının Tadı!

Portakallı ıslak kek tarifi için dikkat etmeniz gereken ilk detay portakallarınızın tadıdır. Acımsı bir tada …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir