Ana Sayfa / Tarifler / Islak Kek Browni Tarifi Ardanın Mutfağı

Islak Kek Browni Tarifi Ardanın Mutfağı

Islak kek yapmak, kek yapma konusunda büyük ölçüde ustalık gerektiren kek çeşitlerinden biridir. Sosunun kıvamında olması ve kekinin güzelce kabarmış olması, lezzetli ve şık görünen bir ıslak kek browni için ilk aranılan şartlardan biridir.

Son zamanlarda yaptığı birbirinden leziz yemek ve tatlıları ile popüler olan Ardanın mutfağı, verdiği ıslak kek tarifi ile pek çok kişinin aradığı browni lezzetini yakalamalarını sağlamıştır.

Kek malzemeleri büyük ölçüde diğer ıslak kek tarifleri ile benzerlik gösterse de, ıslak kek browni tarifi ardanın mutfağına özgü sosu, tarifi deneyen pek çok kişinin beğenmesini sağlamıştır.

Ardanın Mutfağı Islak Kek Browni Yapılışı

Bütün keklerde olduğu gibi ıslak kekin yapımına başlarken de şeker ve yumurtaların iyice çırpılması gerekiyor. Sosunda yumurta olmayan ıslak kek tariflerinden birini hazırlayan Ardanın mutfağı, süt, yumurta, şeker ve kakao karışımı ile hazırlanan sos ile ıslak kek hazırlanmıştır.

Programında ıslak kekin püf noktalarına da değinen Ardanın mutfağı, çocukların severek yiyeceği lezzetli bir browni tarifini yapmıştır.

Hakkında Islak Kek

Bu habere de bakabilirisiniz

Portakallı Islak Kek Tarifi | Kış Aylarının Tadı!

Portakallı Islak Kek Tarifi | Kış Aylarının Tadı!

Portakallı ıslak kek tarifi için dikkat etmeniz gereken ilk detay portakallarınızın tadıdır. Acımsı bir tada …

yorumlayın

  1. Ardanın mutfağı ne zaman başlayacak? Islak kek yapacaktım aklıma geldi, onun tarifiyle yaptım. Güzel de oldu ama kendinizi ekranlarda görmeyi özledik. Keşke master chefte olsa.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir