Ana Sayfa / Genel / Dankek Islak Kek Fiyatı

Dankek Islak Kek Fiyatı

Islak keki evde yapmak yerine markette hazır olarak satılanları tercih edenler için Dankek ıslak kek en doğru seçimlerden biridir. Evde yapılmış gibi bir lezzete sahip olan ve büyük porsiyonu ile birçok kişiyi ağırlama imkân sunan bir üründür. Çay saatleri için pratik bir atıştırmalık niteliğinde olan dankek ıslak kek, üzerine ilave edilecek bazı soslarla daha da yoğun bir tada sahip olmaktadır. Evde ıslak kek yapmanın hazırlığı, pişirmesi gibi detayları ile uğraşmak yerine kolayca hazır yapılmış olan dankeki tercih edebilirsiniz.

Dankek Islak Kekin Fiyatı Ne Kadardır?

Lezzeti dilden dile dolaşan bir lezzet olmasına arşın fiyatı oldukça ekonomik olan dankek ıslak kek, marketlerde yaklaşık 3.75 TL’ye satışa sunulmaktadır. Bir paket içerisinden çıkan uzun bir parça ıslak kek yaklaşık 4-5 kişinin ıslak kek lezzetine doymaları için yeterli bir porsiyona sahiptir.

Dankek Islak Kekin Kalorisi Kaçtır?

Yoğun çikolata lezzetini hissetmek isteyenlerin tercihi olan Dankek ıslak kek, kalorisinin yüksek olacağı düşüncesi ile diyette olanların ve formuna dikkat edenlerin uzak durmalarına neden olsa da, bir paket içerisindeki ıslak kekin kalorisi yaklaşık 397 olarak hesaplanmıştır. Ancak 4- 5 kişilik bir porsiyon olan paketi bir kişi yemediği sürece, tek kişiye düşen kalori miktarı oldukça düşüktür.

Hakkında Islak Kek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir